info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

hp - Placen Formula - Botanica - Tonic Hair and Scalp lotion

Tonikum obohacené o integrované výtažky z placenty - zejména o esenciální aminokyseliny, nacházející se mimo jiné i v keratinu a dalších účinných složkách, které jsou konzervovány v kapalné formě podle speciální metody. Neobsahuje estrogeny a gestageny.

Cena 1 349 Kč

Popis

Hp - Placen Formula - Botanica - Tonic Hair and Scalp lotion je produkt, který se velmi pečlivě stará o vlasovou pokožkou a vlasy samotné. V posledních letech je možné zaregistrovat značný nárůst případů podráždění pokožky hlavy a tendencí jemných a slabých vlasů ke zvýšenému vypadávání vlasů.

Příroda Vám může pomoct! Placen Formula hp botanica v sobě obsahuje složky prospěšné pro výživu vlasu a vlasové pokožky. Přípravek Placen Formula botanica obsahuje extrakty z pšenice, kukuřice, ženšenu, papriky, stejně jako vitamíny a minerální soli. Tato kombinace živin přispívá k řádnému průběhu biochemických procesů.

Doporučeno při:

  • ztrátě vlasů
  • nerovnoměrném vypadávání vlasů a alopecii areata
  • potížích spojených s jemnými a slabými vlasy
  • ztrátě lesku
  • poškozené struktuře vlasů
  • chemické ondulaci

Návod k použití:

Vlasy umyjte šamponem (nejlépe některým z řady Springflower dle typu vlasů) a důkladně opláchněte. Poté otevřete ampuli placen formula hpR botanica na označeném krčku pomocí ručníku, nasaďte aplikátor a lehkým stlačováním aplikátoru nakapejte placen formula hpR botanica na pokožku hlavy. Pečlivě vmasírujte, dokud nedojde k lehkému zčervenání kůže hlavy a dokud na pokožce hlavy nepocítíte teplo. Poté zbývající tekutinu včesejte do vlasů.

Upozornění: Zamezte kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do očí, důkladně je vymyjte čistou studenou vodou.

Při ošetřování padajících vlasů se v prvních 2 až 3 týdnech doporučují 2 až 3 ošetření týdně; poté provádějte alespoň jedno ošetření týdně. Pro použití jako meziošetření u trvalé ondulace důsledně dodržujte návod k použití v dokumentační brožuře.