Představení

ATM AGENCY zaujímá velmi významnou pozici jako distributor produktů vlasové kosmetiky německé firmy WT- Methode pro komerční i profesionální trh. Obchodní filosofie WT- Methode od samých začátků klade důraz na splnění náročných požadavků profesionálních kadeřníků, a proto celá linie produktů “Placen Formula“ dosahuje té nejvyšší úrovně kvality.

WT - Methode byl jedním z prvních výrobců, kteří uvedli na trh produkty s placentárními extrakty. Využíval a využívá příznivých účinků liposomů (proti vypadávání vlasů) a cytokinů (pro zdravé vlasy).

Nabízíme tuto kvalitní kosmetiku a veškeré související služby pro všechny typy zákazníků. Sortiment produktů najdete na stránce Produkty. Kosmetické produkty“ Placen Formula“ jsou dobře adaptovala na mezinárodních trzích. Má své vlastní zastoupení v celé řadě zemí světa.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou především profesionálové (studia i jednotlivci) zaměření na vlasovou kosmetiku, léčbu struktury vlasů a pokožky hlavy a také koncové spotřebitele, které měly tu možnost si tyto kvalitní německé produkty “ Placen Formula“ vyzkoušet,ale i ty které naše produkty teprve objevili a jsou velmi spokojeni.

  • Velkoobchod - profesionálové, obchodní partneři
  • Maloobchod – spotřebitelé, koncoví zákazníci

Vize a strategie

Naší vizí je poskytovat kvalitní vlasové produkty „Placen Formula“a klientské služby v návaznosti na tyto produkty. Usilujeme o zlepšení povědomí o značce „Placen Formula“ v České republice a budujeme její image. Našim cílem je obeznámit širokou veřejnost se značkou „Placen Formula“ jako značkou kvalitní německé kosmetiky a přesvědčit spotřebitele o jejích nesporných kvalitách.

Působnost

ATM AGENCY dodává produkty „WT-methode“ v celé České republice. ATM AGENCYY sídlí v Lochovicich. Díky našemu internetovému obchodu http://www.protivypadavanivlasu.cz/ si můžete u nás objednat zboží odkudkoli. Kontaktní informace najdete na stránce Kontakt.

Vážení Velkoobchodníci,

pokud se rozhodnete pro naši vlasovou kosmetiku „od Nemecke společnosti WT-methode“, zaručujeme Vám řadu výhod a slev, které Vám můžeme jako firma a výhradní distributor vlasové kosmetiky „Placen Formula“ nabídnout.

 

Dopravní podmínky

  • Zboží skladem je odesíláno následující pracovní den.
  • Zboží doručuje Česká pošta, nebo ini přepravni společnost.
  • O odeslání zásilky vás budeme informovat emailem.