Odpovědi na Vaše dotazy

 

Pokuste se najít zde odpovědi na Vaše dotazy

Otázka: Co mám dělat, když trpím vypadáváním vlasů? Je možné obnovit moje vlasy?


Odpověď: V tomto případě na tom není nic nemožného. Za prvý, musíte definovat důvod vypadávání vlasů, nebo co by mohlo případně toto způsobit. Existuje mnoho faktorů, které mohou negativně ovlivnit naše vlasy: UV záření, nízká kvalita vody, dokonce i nošení klobouků může způsobit vypadávání vlasů. Nabízíme vám výjimečné opatření, které umožní vám zapomenout na tyto problémy navždy! Kromě toho vaše vlasy stanou silnější a krásnější! Placen Formula je nejlepší známý prostředek proti vypadávání vlasů a stimulátor růstu vlasů.

S „Placen Formulou“ pokožka hlavy je lépe okysličovaná, vlasy vstřebávají  potřebné živiny rychleji a vy máte nové a zdravé vlasy. I v případě, že ztráta vlasů je způsobena nějakou nemocí, Placen Formula se může stát užitečným asistentem lékařství a poskytnout skutečnou podporu pro růst vašich vlasů.

Jaký je doporučený postup léčby s „Placen Formulou“?

Průběh léčby je velmi individuální, záleží na tom, jak je případ zanedbán a na příčině ztráty vlasů. Nedoporučujeme používat méně než 12 ampulek Placen Formula (box). Vidíte-li, že nové vlasy se začaly objevovat, ale nejste úplně spokojeni s výsledky, možná budete potřebovat ještě jednu krabici “ Placen Formula“. Pokud to nepomůže, tak důvod vypadávaní vlasů není ve vlasech, ale uvnitř vašeho těla. Po dokončení léčby (12 ampulí), můžete použít několik ampulí každé 2-3 měsíce, jako preventivní léčbu.

Otázka: Jak rychle jsou vidět výsledky léčby „Placen Formulou“?

Odpověď: Můžete si všimnout zastavení vypadávání vlasů po užití 4-5 ampulky (průměrná rychlost), ale k růstu nových vlasů nedochází tak rychle. Musíte počkat 2-3 měsíců než nové vlasy začnou růst. Pro maximální účinek použijte několik ampulí každé 2-3 měsíce.

Otázka: Co mám dělat, když vidím výsledek pouze při použití “Placen Formuly“, ale když jsem ho přestal používat, vlasy začali vypadávat  znovu?

Odpověď: Důvodem ztráty vlasů v tomto případě, může být některé onemocnění, ale né vlasy jako takové. V tomto případě doporučujeme konzultaci s lékařem a podstoupit celkové vyšetření.

Otázka: Jestli „Placen Formula“ zastavit padání vlasů, nebo bude pomáhat růstu nových vlasů?

Odpověď: Placen Formula zastaví vypadávání vlasů a pak stimuluje růst vlasů. Vlasové folikuly (cibulky), které nebyly aktivní před použitím „Placen Formuly“ stanou aktivní a začnou vyrábět nové vlasy. Kromě toho vlasy budou silné a zdravé. Máte-li odstraněnou příčinu vypadávání vlasů a léčíte vaše vlasy pomocí „Placen Formuly“ (obvykle kurz (12 ampulí) je dostačující), tak nebudete mít problémy s vlasy. Samozřejmě, že můžete mít stresové situace, které špatně ovlivňuje vlasy, proto v každodenním životě, doporučujeme použít 1-2 ampule „Placen Formuly“ každé dva měsíce.

Otázka: Kdy je lepší použít “Placen Formulu“ pokud jdu sportovat, v kterou denní dobu?

Odpověď: Použijte „Placen Formulu“ po cvičení, jinak na denní době nezáleží.

Otázka: Proč není žádný výsledek po jedné léčebné kúře s „Placen Formulou“?

Odpověď: Poraďte se svým dermatologem. Možná, že důvod vypadávání vlasů není ve vlasech, ale mohla to způsobit nějaká nemoc.


Otázka: Proč je nutné využít celou ampuli najednou?

Odpověď: Měli byste využít celou ampuli najednou, protože léčivý tonikům ztratí všechny své vlastnosti za 30 minut po otevření.

Otázka: Mohu použít vlasový kondicionér nebo balzám před nanesením „Placen Formuly“ a stylingové přípravky po nanesení?

Odpověď: Není to žádoucí. Je velmi důležité, aby vlasy byli umyté šampónem z naší řady "Spring Flower", protože jsou neutrální. Vlasy nejsou obalené a proto nic nebrání tomu, aby „Placen Formula“ pronikla hluboko ke kořínkům vlasů. Po aplikaci „Placen Formula“ můžete použít jakékoliv stylingové přípravky.


Otázka: Postoupila jsem kurz radioterapii a moje vlasy se stali řídké a slabé. Mohu doufat, že „Placen Formula“ mi pomůže?

Odpověď: Naše praxe potvrzuje, že „Placen Formula“ napomáhá rychlému růstu vlasů, v případě léčby radioterapii, časem obnovuje vlasy úplně. Doporučujeme použití 12 ampulek (2-3 ampule týdně), před radioterapií, v průběhu a po ní.

Otázka: Je možné obnovit růst vlasů, pokud jsem začal ztrácet vlasy před pěti lety a diagnóza je alopecie areata? A co k léčbě potřebuji?

Odpověď: Nemůžeme říci s jistotou, zda vlasy začnou znovu růst, protože pět let je dlouhá doba. Musíte se poradit s dermatologem. Muže prozkoumat vaši pokožku hlavy a říci, zda póry pokožky hlavy jsou zavřené, nebo ne. Pokud ne, máte šanci! Je těžké určit dobu trvání léčby. Musíte používat „Placen Formulu“ dokud na postižených oblastech nezačnou růst vlasy, a dokud nebudete spokojeni s výsledky.

Otázka: Je „Placen Formula“ schopná pomoci na rané fázi alopecie způsobenou dědičnosti?

Odpověď: Pokud alopecie způsobená dědičnost, „Placen Formula“může být překážkou ve vývoje tohoto procesu. Čím dříve začnete používat „Placen Formulu“, tím více vlasů bude ochráněno. Ale jediná kůra (12 ampulek) „Placen Formuly“ v tomto případě stačit nebude. Vše záleží na intenzitě vypadávání vlasů. Poraďte se s dermatologem.


Otázka: Po použití 10. ampule je sotva vidět výsledek. Nové vlasy začaly růst, ale málo. Mám pokračovat v léčbě „Placen Formulou“?

Odpověď: Musíte pokračovat v léčbě, i když výsledek je nepatrný, ale vlasy růst začaly, ne? To znamená, že vlasové folikuly se aktivovaly a kvůli tomu se objevily nové vlasy. Ve vašem případě jeden kurz nestačí, je třeba ještě jeden kurz (dalších 12 ampulí).


Otázka: Mám problém ne jen s vypadáváním vlasů, ale i s tím, že moje vlasy jsou tenké a slabé. Existuje nějaký lék na to?

Odpověď: Samozřejmě. Chcete-li vyléčit vaše vlasy, potřebujete komplexní léčbu, která se skládá z „Placen Formula“, „Formula Silc“ a nakonec „Formula Safe“. Za prvé, umyjte si vlasy s jedním z našich šampónů a pak použijte „Placen Formulu“, „Formulu Silc a na závěr „Formulu Safe“. Vaše vlasy dostanou plnou výživu a péči, a vy budete mít úžasně krásné vlasy!

Otázka: Jak mohu vyléčit roztřepené konečky?

Odpověď: V současné době stále více a více lidí se potýkají s tímto problémem. Pokud máte roztřepené konečky, potřebujete jen šampon, který bude pečovat o vaše vlasy. „Formula Silc“ vám zajistí vynikající péči o vaše vlasy, obnoví strukturu vlasů a vyléčí roztřepené konečky. Žádné další obavy o zdraví vašich vlasů nemusíte mít. Teď na to znáte lék.

Otázka: V těchto dnech často slýcháme o nežádoucích účincích životního prostředí. Jak mohu ochránit vlasy před nimi?

Odpověď: To je pravda, sluneční paprsky, slaná voda nebo nízká kvalita vody, ale i znečištěné ovzduší způsobují problémy s vlasy. Nakupujeme různé krémy na ochranu naší pokožky, ale co může ochránit naše vlasy? „Formula Safe“ to udělá za vás! Ochranný filtr obalí každý vlas a ochrání je před UV zářením, nízkou kvalitou vody atd. Pokud použijete „Formulu Safe“, pak se nemusíte obtěžovat s jakýmkoli nebezpečím nepříznivých účinků  životního prostředí.

Otázka: Jaký druh šamponu potřebuji?

Odpověď: Záleží na váš typ vlasů. Nabízíme šampóny pro všechny typy vlasů. Naše šampóny jsou známý pod obecným názvem " Spring Flower ", vyberte si " Spring Flower " pro váš typ vlasů: Volumen šampón pro jemné, křehké a řídké vlasy, Herbal šampon pro mastné vlasy, Color Repair šampon pro barevně ošetřené vlasy, Wellnes šampon pro citlivou pokožku hlavy, a pro denní používání, Energie šampon pro slabé vlasy a vlasy bez života.

Otázka: Jak docílit aby vlasy byli lesklé, měkké, snadno se rozčesávali a měli objem?

Odpověď: Doporučujeme vám umýt vlasy a ošetřit kondicionérem  Coconut Balzam Formula. Balzám vyživuje a posiluje vlasy, dává objem a lesk a umožňuje vlasy snadno rozčesávat. Ale nedoporučujeme používat balzám spolu s „Placen Formulou“, protože se bude bránit látkám pronikat hluboko do vlasů. Můžete použít „Formulu Safe“, která je uplatňována po „Placen Formule“. Pouze tehdy, když vaše vlasy budou znova zdravé, můžete použít balzám, který dodá vaším vlasům vynikající vůni.

Otázka: Jak docílit, aby vlasy byli lehké a nadýchané?

Odpověď: Je to obecný problém, ale Aerobic kondicionér to snadno vyřeší. Tajemství kondicionéru je v jeho struktuře. Jedná se o dvoufázový kondicionér, který působí okamžitě. Zvláštní složky vyplní poškozené části vlasů, obnovení jeho strukturu a zároveň dodá objem a lesk. Je navržen tak, že se naváže na vaše vlasy. Lehkost a luxus vlasů překvapí vás! Už nikdy nebudete chtít jiný výrobek, aby pečoval o vaše vlasy! Také doporučujeme používat ji před fénováním.