info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

hp - Placen Formula - Vegan - Tonic Hair and Scalp lotion

Rozhodli jsme se pomoct ve snaze překonat limity vytyčené současnou společenskou konstelací, související s živočišnou výrobou. Látky živočišného původu jsou před Vámi ale často šikovně skryty. Nelze, nebo je alespoň neskutečně náročné, se jim zcela vyhnout, pokud se chceme i nadále podílet na společnosti jako biologické a sociální bytosti. V tomto ohledu je sice idealistické žít vegansky, což není plně dosažitelné, ale rozhodně je žádoucí se k tomuto ideálu co nejvíce přiblížit.

Cena 1 349 Kč

Popis

 

chrání vlasové kořínky,
posiluje růst vlasů

Žít veganským způsobem neznamená jen jíst veganské jídlo. Vegan také odmítá oblečení vyrobené ze zvířecí kůže, hedvábí či vlny. Vyloučení spotřeby a používání živočišných produktů dle veganského ideálu se neomezuje ani na stravu a oděvy, v konečném důsledku se týká jakéhokoli použití všech živočišných produktů.

Veganský životní styl je prospěšný i pro naše vlasy. Ty sestávají z velké části z bílkovin zvaných keratiny. Proto může nedostatek bílkovin přispívat mimo jiné k vypadávání vlasů, jak tvrdí i závěry výzkumů vědců z Harvardovy univerzity. Pokud tělo nemá dostatek bílkovin, je omezena tvorba keratinu, jež je nezbytný pro správný a kvalitní růst vlasů. Vlasy jsou při tomto nedostatku suché a lámavé a často dochází k jejich vypadávání. Vědomé a důsledné hledání veganských alternativ k masu, rybám, mléka, vejcím, kůži, vlně, hedvábí a obvykle také medu je proto pro lidi, kteří chtějí ulevit svému tělu, ale i přírodě, nesmírně složité. 

  • Pro veganský životní styl jsou zásadní ekologické a sociální důvody – přesvědčení veganů se zakládá kritice nadbytečného chovu zvířat (s čímž souvisí nadměrná výroba masa) a ničením životního prostředí.
  • Při veganském způsobu života by bylo zapotřebí mnohem méně pastvin a kultivačních ploch pro krmení zvířat. Množství bílkovin dostupných čistě pro lidskou spotřebu by se značně zvýšilo, kdyby se například kukuřice nebo sója používaly pouze jako potrava pro člověka místo krmiva pro zvířata.
  • Zásadním argumentem je boj proti deficitu jídla v kriticky ohrožených oblastech. Samotný veganský životní styl nebude schopen eliminovat bídu, strádání a nespravedlnost. Může však přispívat nepřímo i přímo.

Placen formula hp Complex aktivuje vlasové kořínky, rychle se vstřebává a lze jej použít s jinými stylingovými produkty.

  • proti vypadávání vlasů (spolehlivě redukuje zvýšené vypadávání vlasů)
  • proti alopecii areata (tj. vypadávání ložisek vlasů, vznikají "kolečka", lysiny)
  • pro jemné a slabé vlasy (dodává větší plnost a pocit "více vlasů")
  • pro vlasy s poškozenou strukturou (vyživuje vlasy zevnitř, dodává lesk a pevnost)


Návod k použití

Umyjte vlasy placentovým přípravkem hp VEGAN PROTEIN CLEANER a dobře opláchněte. U vlasů s poškozenou strukturou naneste po umytí na vlhké vlasy placen formula hp CONDITIONER, jemně vmasírujte, nechte působit 2 až 5 minut a poté důkladně opláchněte. Poté pomocí označeného krčku ampule odlomte nanášecí přípravek hp TONIC HAIR AND SCALP LOTION ručníkem, umístěte aplikátor přes otvor a jemným stisknutím aplikátoru naneste přípravek na pokožku hlavy.
Opatrně vmasírujte do pokožky, dokud nezaznamenáte mírné zarudnutí a pocit tepla. Vlasy znovu neoplachujte.


Při léčbě vypadávání vlasů se doporučují 2 až 3 aplikace týdně po dobu prvních 2 až 3 týdnů;
Poté by mělo být provedeno alespoň jedno ošetření týdně.