info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

hp - Placen Formula - Tonic Hair and Scalp lotion

Hp Placen Formula má jedinečný vliv proti všem jevům, které mohou ovlivnit stav vyživení vlasové cibulky (seborea, lupy, ztráta keratinu) a způsobit tím vypadávání vlasů. Podporuje prokrvení vlasové pokožky a tím i související metabolické procesy.

Cena 1 349 Kč

Popis

Placen formula - unikátní roztok pro lokální použiti, který dokáže zastavit široké spektrum problémů s vlasy. Pomáhá proti nadměrnému vypadávání, alopecii, stimuluje růst nových vlasů, zpevňuje jejich strukturu, ničí lupy a řeší jejich příčinu.

Tento přípravek obsahuje bílkoviny, enzymy, vitamíny, aminokyseliny, nukleotidy a mukopolysacharidy, jejichž účinnost byla potvrzena řadou dermokosmetologických testů. Přítomnost extraktu dlouhodbě podporuje proces látkové výměny a okysličení buněk. Dochází k lepšímu prokrvení oblasti vlasové cibulky, což zaručuje lepší dodávku živin. Z chemického hlediska je zřetelný proces "zesilování" stavby vlasu díky přítomnosti keratinu. Vlasy si uchovávají svůj lesk a pevnost. Vedle přímého působení látek šampon též působí preventivně proti různým vnějším činitelům, jako jsou klimatické vlivy, nedostatečné hygienicko-estetické ošetření vlasů; psychická a fyzická zátěž.

Placen Formula neobsahuje žádné hormony, žádný alkohol, ani olej. Přípravek je naprosto šetrný a bezpečný.

Používá se při:

  • léčbě vypadávání vlasů a alopecii areata
  • podpoře slabé nebo poškozené struktury vlasů
  • odstraňování negativních vlivů kadeřnické chemie
  • vypadávání vlasů v době těhotenství, po nemoci
  • řešení problémů s řídkými a slabými vlasy

Trpíte-li alopecií, použijte 3 ampule týdně během prvních dvou týdnů, poté 2 ampule týdně. Pokud trpíte vypadáváním vlasů, aplikujte 2 ampule týdně. Při ošetření padání vlasů se v prvních 2-3 týdnech doporučují 2 až 3 ošetření týdně; poté provádějte alespoň jedno ošetření týdně.

Nabízíme Vám naše vlasové vody a vlasovou masku “Placen Formula“, jejichž dlouhodobá účinnost byla prokázána. Používání všech tří přípravků Placen Formula, Formula Silc a Formula Safe poskytuje maximální žádoucí výsledek. Placen Formula pečuje o vlasové folikuly, zajišťuje jím řádnou výživu, Formula Silc regeneruje stavbu vlasu, Formula Safe zpevňuje povrch vlasu a chráni jej před externími vlivy.

Návod k použití:

Vlasy umyjte šampónem (nejlépe jedním z řady Springflower dle typu vlasů) a důkladně opláchněte. Poté otevřete ampuli na označeném místě pomocí ručníku, nasaďte aplikátor a lehkým stlačením aplikátoru nakapejte přípravek na pokožku hlavy. Pečlivě vmasírujte, dokud nedojde k lehkému zčervenání kůže hlavy a dokud na pokožce hlavy nepocítíte teplo.

Upozornění: Zamezte kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do očí, důkladně je vymyjte čistou studenou vodou. Jen k vnějšímu použití.