info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

Line Formula Coconut - intensive - Tropical shampoo

Jen s intensive Tropical shampoo z řady Line Formula Coconut Vaše vlasy poznají tu skutečnou dovolenou. Nechte vlasy odpočinout a zregenerovat.

Cena 209 Kč

K tomuto produktu doporučujeme

Popis

Pošlete i své vlasy na dovolenou - Line Formula Coconut intensive Tropical Shampoo Vám pomůže dopřát jim chvíle klidu, odpočinku a uvolnění. Až se vaše vlasy z této „relaxační dovolené“ vrátí, budete ohromeni. Vaše vlasy budou plné síly, odolnosti a lesku. S tímto šamponem budou vaše vlasy (ať už přírodní nebo barvené) zářit a přilákají mnoho obdivných pohledů. Vychutnejte si pocit z dokonalých vlasů!

Jak kokosové mléko působí na vlasy

Díky vysokému obsahu živin může být kokosové mléko použito jako produkt pro péči o vlasy různými způsoby. 100 mililitrů kokosového mléka obsahuje 21 gramů tuku - to je docela velké množství. Proto může být vonné mléko použito jako účinný prostředek v boji proti dehydrataci sužující suché a lámavé vlasy. Kokosové mléko se vyrábí z lisované dužiny tropického ořechu. Je bílé, husté a mnohým i velmi chutná. Stejně jako dužina uvnitř ořechu, který roste na kokosové palmě, může mléko z něj vyrobené obsahovat mnoho živin. Je bohatý na vitamíny skupiny B a obsahuje řadu minerálů a stopových prvků. Všechny zdravé přísady můžete do vlasů aplikovat i externě, zejména přímo v oblastech, kde by měly působit. To znamená, že kokosové mléko můžete také aplikovat na vlasy jako jakýkoli jiný produkt pro péči o vlasy a vmasírovat je do konců a délek.

Hýčkejte své vlasy s Formula Coconut - staňte se odborníkem díky použití efektivních prostředků, za jejichž výsledky se můžete postavit. Díky znalosti účinných látek a náležitých biochemických procesů maximalizujte efektivitu své peče o vlasy a pozvednete svou peči na vyšší úroveň.

  • umožňuje snadné rozčesání
  • dodává vlasům maximální lesk
  • zvyšuje sílu a objem
  • upravuje vlasy a zklidňuje pokožku hlavy  

Aplikace:

Navlhčete vlasy a naneste šampon. Důkladně promasírujte a opláchněte. V případě potřeby je možné postup opakovat. Zamezte kontaktu s očima!