info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

Beauty Serum formula - Safe

Beauty Serum Formula Safe je sérum zaručující ochranu, objem, plnost a lesk vlasů. Je obohaceno o RNA – ribonukleovou kyselinu a další vysoce kvalitní prvky, které vlasy bezpečně „obklopují“. Jeho složení je charakteristické tím, že vytváří síťovité struktury, které se připojují k vlasům a vytvářejí tak kolem vlasů dlouhotrvající ochranný film. 

Cena 1 349 Kč

Popis

Zvláště se doporučuje:

  • jako ochrana každého jednotlivého vlasu před vysoce reaktivními či agresivními látkami. Jde zejména o stresory mající původ ve znečištění životního prostředí (tzv. volnými radikály).

  • jako prostředek odpuzující vlhkost (žádné „frizování“, chrání vlasy před vlhkostí)

  • jako ochrana proti vyblednutí způsobeném sluncem, slanou vodou, vlivy prostředí atd.

  • pro vlasy, které se rychle odmašťují

  • v kombinaci s Fluid Hair Formula Silc R (což je jedna z nejlepších substancí pro chemicky ošetřené vlasy)

  • při péči o dlouhé vlasy (ideální ochrana, dodává zdravý přirozený lesk)

Jeho účinek trvá až do dalšího mytí vlasů. Reaktivuje se sprchováním (bez šamponu) a mořskou vodou. Proto je také ideální jako společník na dovolené pod heslem: „Méně mytí, více krásy“. Neobsahuje silikony – proto je také vhodné pro častější aplikace.

Vždy používejte sérum jako závěrečnou etapu kúry – i po tužidlu.

Díky složení Beauty Serum Formula Safe vlasy “zakonzervujete“ a ochráníte je zcela novým a bezpečným způsobem, který je odolný i vůči slané vodě.

Poznámky:

Celý obsah ampule je určen pro dlouhé vlasy, pro krátké a jemné vlasy užívejte menší množství.

Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se krém náhodou dostane do očí, důkladně je vypláchněte čistou studenou vodou.

Návod k použití :  
Jakmile jsou dokončena všechna předchozí ošetření (např. aplikace tužidla, zpevňující pěny, prostředků k barvení, kondicionéru, atd.), lehce vlasy osušte (fénem, ​​sušičkou na vlasy nebo podobným způsobem). Poté naneste Beauty Serum Formula Safe na všechny vlasy a rozetřete hřebenem. Nevmasírujte! Neoplachujte! Nyní můžete vytvořit účes technikou, která má nejen pozitivní estetický účinek, ale vlasy i spolehlivě chrání.