info@protivypadavanivlasu.cz
+420 608 850 666

Professional Anti-Age - Formula Amaranth - Special Serum

Speciální sérum pro ochranu a sílu Vašich vlasů. Nový ANTI-AGE Special Serum Formula Amaranth se stará o Vaše vlasy zcela přirozeným způsobem. ANTI-AGE má zcela nově vyvinuté složení obohacené o přírodní výtažky z amarantu.

Cena 1 349 Kč

Popis

Fénování, barvení, nadměrná péče - to všechno z dlouhodobého hlediska Vaše vlasy poškozuje. Jakmile je struktura vlasů poškozena, lesk a pružnost jsou bohužel pryč - vlasy potřebují intenzivní péči, aby byly zásobeny vlhkostí a vypadaly znovu zdravě. To vše lze provést přirozeně pomocí rostlinných účinných látek obsažených v amarantu

Speciální sérum pro silné vlasy s výtažky z amarantu
– usnadňuje rozčesávání
– obsahuje unikátní složku zabraňující vlivu statické elektřiny
– se speciálním komplexem s vitamíny pro pružné vlasy
– součástí složení jsou i okamžitě působící výtažky pro absolutní lesk

Poznejte nově vyvinuté extrakty péče ANTI-AGE pro zdravé vlasy chránící nejen před vlivem stárnutí.

Řada ANTI-AGE s extraktem z amarantu

Amarant, českým názvem Laskavec, je rod více než 60 druhů rostlin. Malá amarantová zrna obsahují neuvěřitelné množství snadno použitelných živin a životně důležitých látek - proto je amarant tak cenný nejen pro seniory, děti a sportovce.

Amarant je jednou z nejstarších pěstovaných rostlin na světě a výrobci přírodních potravin přinesli amarant na německý trh, „zázračné zrno z And“ je stále populárnější. Amarant je jednou z nejstarších užitkových rostlin známých člověku. Před tisíci lety v Jižní Americe sloužila jako základní surovina a zároveň se používala jako oběť bohům.

Název „Amaranth“ pochází z řečtiny - Amàranthos a jeho význam se blíží výrazům "neuschnutelný" či přeneseně "nezničitelný", "nesmrtelný". Název naznačuje sílu přírody, která je v této rostlině. Amarant má koncentrované množství snadno použitelných ochranných a ošetřujících látek, kterým se žádná konvenční péče nevyrovná. Již před 3000 lety semena a listy rostliny patřily mezi základní potraviny Inků a Aztéků, takže není divu, že tito lidé byli známí svým nezničitelným zdravím.

Amaranth obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a je bohatý na lysin.
Lysin je aminokyselina, která zajišťuje zdraví vlasů, pokožky hlavy a silné kosti. V kontextu vlasové kosmetiky se doporučuje pro intenzivní péči o suché vlasy a jejich nápravu.
Amarant je také často užíván a oblíben odborníky na anti-age kosmetiku.

Návod k použití:

Umyjte vlasy šamponem ANTI-AGE a důkladně opláchněte. Poté u vyznačeného hrdla ampule pomocí ručníku rozlomte. Nasaďte aplikátor na otvor a naneste ANTI AGE Formula na vlasy. Dále ručníkem jemně vmasírujte po celé délce vlasů až po konečky a rovnoměrně rozetřete hřebenem. Znovu neoplachujte. Po vyčesání pokračujte v činnosti jako obvykle.

Poznámka:

Důsledně zabraňte proniknutí séra do očí. Pokud se sérum dostane do kontaktu s očíma, důkladně je vypláchněte čistou studenou vodou.