Trápí Vás vypadávání vlasů:

Placen Formula

péče a proměna pro Vaše vlasy

Lesk, energie, život, zdraví, snadná úprava…

img img img img imgKrása a síla vlasů závisí na tom, jak dobře jste se o to postaráte. Problém vypadávání vlasů skutečně existuje a tvoří otázku dne. Řešení přichází v podobě přípravku Placen Formula, který představuje základní pilíř péče o vlasy. Jedná se o dvou až čtyř stupňový proces intenzivní péče proti vypadávání vlasů, který je přizpůsoben potřebám vlasů každého klienta. Je to silný, nehormonální biostimulant skládající se z enzymu živočišné placenty, které jsou známé, jako důležité pro vývoj embrya. Placen Formula obsahuje bílkoviny, enzymy, vitamíny, esenciální aminokyseliny, nukleotidy a mukopolysacharidy, které stimulují a oživují vlasové folikuly, vyrovnávají přirozenou úroveň pH a zároveň intenzivně pečují o vlasy s viditelným efektem. Chcete-li opravdu zabránit vypadávání vlasů, pak je velmi důležité používat správné, certifikované a lidmi ověřené přípravky.

Zjistit víc

Info o
Vypadávání vlasů

Info o<br />
Vypadávání vlasů

Produkty proti vypadávání vlasů

Produkty proti vypadávání vlasů

O nás

O nás

Vypadávání vlasů postihuje v určité míře každého z nás. Většinou se není čeho obávat, neboť to souvisí s přirozenou fází vlasového růstu. Jednoduše řečeno – staré vlasy musí vypadnout, aby uvolnily místo novým. I zde ale platí, že čeho je moc, toho je příliš. Podle dermatologů by nám průměrně mělo vypadnout denně zhruba mezi 50 a 80 vlasy. Pokud je to více, tak již zřejmě není něco v pořádku s vypadáváním vlasů. Ani to ovšem nemusí být pravidlem a není hned důvod k panice. Padání vlasů je totiž věc velmi individuální, a navíc závislá na mnoha faktorech.

Zjistit víc

Jaké produkty vám můžou pomoct proti vypadávání vlasů?


"Tři kroky k zdravým a krásným vlasům" - to je jednoduché schéma užívání produktů "Placen Formula". Tato zásada je základem všech našich doporučení. Pomocí "tří kroků" si zastavíte padávání vlasů, obnovíte růst nových vlasů, zregenerujete strukturu vlasů a pokožku hlavy, odstraníte lupy, zvětšíte kvalitu vlasů a docílíte většího objemu.

Zjistit víc

ATM AGENCY zaujímá velmi významnou pozici jako distributor produktů vlasové kosmetiky a přípravků proti vypadávání vlasů německé firmy WT- Methode pro komerční i profesionální trh. Obchodní filosofie WT- Methode od samých začátků klade důraz na splnění náročných požadavků profesionálních kadeřníků, a proto celá linie produktů “Placen Formula“ dosahuje té nejvyšší úrovně kvality.

Zjistit víc